Adres : Kemalettin Mah., Salih Omurtak Cd. No:113, Tekirdağ/Çorlu
Telefon : 05322891045
E-Posta : ikincielcafemalzemeleri@gmail.com
Websitesi : http://www.ikincielcafemalzemeleri.com
Üyelik Tarihi : 06 Mayıs 2016

Çorlu 2.el Cafe Lokanta Malzemeleri

Güneş Paslanmaz Tekirdağ Çorlu2.el Lokanta Cafe Malzemeleri, Tekirdağ 2.el Restaurant Malzemeleri ve 2.el Otel Ekipmanlarını Komple A’dan Z’ye veya Tek Tek Parça Parça Tekirdağ, Çorlu Kapaklı, Muratlı, Çorlu, Büyükyoncalı, Saray, ve tüm Tekirdağ Çevresinden 2.el eşya Alım Satım Yapmaktayız.

Tekirda Çorlu da A’dan Z’ye Komple veya Tek Tek Parça Parça 2.el Lokanta Malzemeri, 2.el Cafe Malzemeleri, 2.el Restaurant ekipmanları, 2.el Büfe Malzemeleri, 2.el Otel Ekipmanları, 2.el Cafe Masa Sandalye takımları, 2.el Paslanmaz Krom Çalışma Tezgahları, 2.el Eviyeler, 2.el Porselen Tabaklar, Çatal Kaşık Çelik Tepsiler, endüstriyel fırınlar ocaklar kuzineler, kıyma makineleri alım satım yapmaktayız.

Sizde Güzel ilimiz Tekirdağ Şirin ilçesi Çorlu ve çevresinden ikinci el eşya alanlar, 2.el cafe malzemeleri satanlar, 2.el lokanta malzemeleri alanlar, 2.el büfe ekipmanları ve 2.el eşya alan satan yer arıyorsanız en yakın tekirdağ 2.elci firması olarak hizmet vermekteyiz.

Dayanıklı Tüketim Firmaları kategorisinde bulunan Çorlu 2.el Cafe Lokanta Malzemeleri sitemize 06 Mayıs 2016 tarihinde eklenmiş ve 667 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :