Adres : Velimeşe O.S.B. 202 Sok. No:4 Ergene / Tekirdağ PK 59850 Türkiye
Telefon : 0 (282) 676 45 10
E-Posta : info@metantech.com
Websitesi : http://www.metantech.com
Üyelik Tarihi : 05 Mart 2016

Metan Tech

Metantech, üretim sektörünün enerji girdisine dünya ortalamalarında sahip olmasını hedefleyen teknik ekip ve girişimciler tarafından kurulmuştur.
Kuruluşunu fabrika sahasında gerçekleştirerek teknoloji, çözüm, proje, finans, tedarik zinciri üzerinden yurt içi ve yurt dışında oluşturduğu iş ortaklıkları, AR-GE çalışmalarıyla uluslararası bir teknoloji merkezine dönüşmenin
adımlarını atmaktadır.
Gelişmiş ülkelerin yenilenebilir vb. enerji çeşitliliği, farklı enerji çevrimleri (CO2 gibi), enerji taşıma yöntemleri ve değişen enerji döngülerine yönelik teknolojilerin takip ve transferi ile bunların ülkemiz şartlarına uyumu için tüm kaynaklarımızı seferber etmiş durumdayız.
Metantech ülkemizde yaşanan enerji döngüsü verimsizliğinden kaynaklanan sorunların mikro bazda firmalar, makro bazda ülke ekonomisinde yarattığı sorunların üstesinden gelmek, özellikle kaynak ve AR-GE yetersizliğinden bu teknolojilere ulaşma olanağından yoksun sektör ve KOBİler için çalışmakta, onları uluslararası çıtaya taşımayı hedeflemektedir.
Metantech’i enerji üretimi, kullanımı ve verimliliği alanında yerel teknoloji, know how ve proses geliştirmeye ve dünyada yeni gelişmiş & geliştirilmekte olan teknoloji ve çözümlerin takibiyle Türkiye şartlarında KOBİ lere ticari uygulamaların yapılabilmesine yönelik tüm çalışmalarına kesintisiz devam edecektir.
Mühendislik Firmaları kategorisinde bulunan Metan Tech sitemize 05 Mart 2016 tarihinde eklenmiş ve 964 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :