Adres : Zafer Mah. Yeni Sanayi Stesi M8 Blok No:A-4
Telefon : 0 542 642 42 34
E-Posta : info@modernahsap.com.tr
Websitesi : www.modernahsap.com.tr
Üyelik Tarihi : 10 Mart 2016

Modern Ahşap

Mobilya sektöründe hizmet veren Modern Ahşap Mobilya & Dekorasyon başlangıçta Çorlu/Tekirdağ’da, daha sonraları tüm Trakyada, ürettiği mobilyaları müşterileriyle buluşturdu. Mobilya ve dekorasyonda elde ettiği yılların tecrübesi ile yeni projelere de imza atan Modern Ahşap, yarattığı özgün tasarımlar ve kaliteli işçilik ile mobilya sektöründeki haklı yerini almıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alan şirket görüşü doğrultusunda müşterilerine her türlü ödeme kolaylığı sunan firma montaj sonrası verdiği destek ve hizmetler ile de müşterileri ile olan ilişkilerini daha kalıcı kılmaktadır.

En iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğuna inanan Modern Ahşap, üretimden montaja kadar olan tüm süreçlerde toplam kalite yönetimi politikası uygulamaktadır. “Müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimiz olup, bu doğrultuda üretimin her aşamasında kaliteden taviz vermemek ve ürünün tam zamanında teslimi temel prensiplerimizdir”

Mobilya Firmaları kategorisinde bulunan Modern Ahşap sitemize 10 Mart 2016 tarihinde eklenmiş ve 973 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :