Adres : Şeyhsinan Mah. Mescit Sok. Özgündüzlü apt. No: 18 ÇORLU /TEKİRDAĞ
Telefon : 0282 654 4886
E-Posta : info@serteksotomasyon.com
Websitesi : http://www.serteksotomasyon.com/
Üyelik Tarihi : 09 Haziran 2016

Serteks Otomasyon

Kurulduğu günden bugüne kalite ve müşteri odaklılık ilkelerine bağlı kalarak marka değerine değer katan SERTEKS, Reel Itaco W2 ve W3 bazlı ünite ve makinaların teknik servisinde göstermiş olduğu başarıyı günümüzde daha modern ve çeşitli otomasyon sistemlerini barındıran kuru bölüm finisaj makinalarının hem elektrik hem mekanik yedek parça tedariği ve servisine taşımıştır.
Müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan değerlerimize müşterilerimizin memnuniyetinin ön planda tutulması, zamanında müdahale ve işletme sorumluluğu öncülük etmektedir.
Stoklu çalışılan parçalar sayesinde müşterilerimizin işletmelerinin kesintisiz faaliyet göstermeleri sağlanıyor ve böylece kendilerinin sektöründe lider ve başarılı markalar olmalarına yardımcı oluyor ve bu başarılarını daim kılıyoruz.

2008 yılında kurulan SERTEKS ‘in uzmanlık alanı tekstil finisaj makinalarının mekanik servisi, otomasyon sistemleri ve yazılımlarıdır. Uzun yıllardır elektrik ve elektronik tamir alanlarında ses getiren markamızı bugün otomasyon ve yazılım sektörüne de taşımış bulunuyoruz.

SERTEKS, dünya çapında önemli sayısız tekstil devinin başarılarında rol oynamıştır. Müşterilerimizin konumu ayırt edilmeksizin üretim sorumluluğunu amaç edinen hizmet anlayışımız kesinlikle değişmeden devam etmektedir.

Servis süreçlerimizin her aşamasında gösterilen planlama başarısı, sağlanan hizmetlerimizin mükemmeliyetinde baş rol oynamaktadır. Şirketimizi ön plana çıkaran en önemli detay, küçük veya büyük oranda alınan her yedek parça siparişinin özenle zamanında teslim edilebilmesidir. Tedariği sağlanan ürünlerin kalitesi en yüksek oranda olduğundan çalışma ömürleri diğer yedek parçalara göre fark yaratmaktadır.

Geleneksel ve demode yapılanmaların aksine, kendini geliştiren, üretken, yenilikçi, yatırımcı ve yaratıcı yapımızın öncelikleri şirketimize has profilin geliştirilmesi ve otomasyon sistemlerini yapılan çalışmalar ile bir adım ileri taşımaktır.

KOSGEB ve TÜBİTAK ile yürütülen proje çalışmalarımız ile sizlere kendimizi çok daha özgün bir biçimde ifade edebilecek ve sektörde paydaşlarımızın fark yaratmasına imkan verecek çalışmaları gerçeğe döndürmüş olacağız.

Otomasyon Firmaları kategorisinde bulunan Serteks Otomasyon sitemize 09 Haziran 2016 tarihinde eklenmiş ve 723 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :